• Po - Pá : 8.00 - 17.00 hod.
  • Veselé 232, 405 02 Děčín

Vítejte v Autocentrum DaP, již od roku 1996

Jsme firma působící na trhu od roku 1996 zabývající se prodejem pneumatik, servisem a dovozem vozů ze zahraničí na zakázku.

V následujících letech se naše společnost rozrostla o novou budovu, kde jsme rozšířili sortiment našich služeb o autoservis, rychloservis, diagnostiku, chiptunning, autolakovnu…

V současné době se naše firma transformovala a můžeme říci, že zajišťujeme veškeré možné práce na vozidlech. Také jsme se rozrostli o poskytování služeb v oblasti pronajímání obytných automobilů a karavanů a zároveň provádíme prodej a servis všech značek.

Další rozvoj naší společnosti je zaměřen na služby v motorkářské sféře a to konkrétně na prodej motocyklů, moto doplňků, moto oblečení a servis. Nezapomínáme ani na příznivce terénních čtyřkolek.
V našem zájmu je rozvíjet společnost ke spokojenosti jednotlivého zákazníka, který v budoucnu opět rád využije našich služeb.

ZÁKLADNÍ HODNOTY SPOLEČNOSTI

Zákazník je u nás vždy na prvním místě, držíme se sloganu : “Náš zákazník, náš partner.”.

I my jsme zákazníci jiných společností a vyžadujeme od našich dodavatelů maximální komfort. Tyto představy se snažíme uplatňovat i vůči vám a budeme rádi za jakékoli podněty z vaší strany, pokud se vám něco nebude líbit. Také proto máme stanovené základní body společnosti, kterých se držíme.

  • Odborné znalosti s přesahem
  • Spolehlivost, důslednost a kvalita
  • Odpovědnost, flexibilita a vstřícnost
  • Profesionalita a inovativnost

NAŠE VÝHODY

Naše společnost je prodejním zastoupením společnosti a italské značky RIMOR, která má více jak 40ti letou historii (více na www.rimor.it). Společnost RIMOR používá jako základ vozy značky RENAULT a FIAT, kdy si následně vybíráte nástavbu dle svých požadavků. Samozřejmostí je komplexní servis.

Naše společnost se také zabývá výkupem ojetých obytných vozů, kdy je také možné použít váš obytný vůz jako protiúčet při pořízení jiného obytného vozu z naší nabídky. U takto pořízených obytných vozů dochází nejprve ke kompletní prohlídce, na základě které se určuje hodnota obytného vozu.

V případě, že máte zájem o námi nabízený obytný vůz na našich stránkách, je možné U VÁMI VYBRANÉHO obytného vozu kliknou na tlačítko “ZÁJEM O SCHŮZKU”, doplnit do polí své jméno a příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a pro vás optimální datum a čas schůzky a odeslat. Následně vás budeme kontaktovat pro potvrzení data a času schůzky.

Pokud si chcete on-line domluvit návštěvu našeho servisu, je možné k tomu využít formulář na stránce servis, kde vyplníte požadovaná pole a odešlete. Následující pracovní den vás bude kontaktovat servisní technik pro potvrzení data a času vašeho příjezdu.

GALERIE OBYTNÝCH VOZŮ

Tyto webové stránky používají cookies and sbírají pro technické účely vaše data, která nejsou dále šířena.